Miłość vs Uwodzenie cz.1

Dzisiaj pogadamy sobie na bardzo interesujący, choć rzadko poruszany  temat. W społeczności uwodzenia jest on przez wiele osób pomijany. Mam na myśli temat koncepcji miłości.

Miłości prawdziwej albo i płytkiej, głodnej, zdesperowanej jak i nakarmionej, chciałbym pokazać mój punkt widzenia jako trenera uwodzenia.

 

Skąd najczęściej trafiają faceci do społeczności uwodzenia?

Ano w wiekszości z rozpadniętych związków. Była wielka miłości i klops. Coś jest, a później tego nie ma – jak śpiewa w piosence Sidney Polack.

W którymś momencie życia czułeś się zakochany, a potem wszystko wali się w gruzy. Twoje życie nagle staje się pustką, czarną dziurą i wydaje się, że nic już nie ma sensu  (Żeby się odkochać będziesz musiał m.in. „załatać” tę czarną dziurę chociażby techniką wizualizacji z NLP)

Potem zaczynasz szukać informacji i trafiasz np. na mojego bloga. A tam informacja

„Jak chcesz odnieść sukces z jedną konkretną dziewczyną, to naucz się odnosić sukcesy z kobietami ogólnie, stań się ogólnie atrakcyjnym dla kobiet, doświadcz znajomości z wieloma kobietami, abyś nauczył się radzić sobie ogólnie z kobietami. ZAMIAST liczyć na  przysłowiowy ŚLEPY STRZAŁ i miłość do grobowej deski od jednorazowego (fartownego) poznania jakiejś dziewczyny”.

To oznacza często, że musisz wyjść z tego społecznego modelu miłości, w którym zakochujesz się bez pamięci w każdej dziewczynie, którą poznajesz (albo w każdej której sie po prostu spodobasz).  Z braku laku. Niestety. Olbrzymia większość facetów jest w związkach nie ze swoją wymarzoną kobietą, lecz najczęściej z taką jaka się trafiła, taką której się spodobali. A z powodu braku realnego wyboru miedzy kobietami, zaakceptowali taką dziewczynę, jaka się trafiła. I sami się dalej na nią nakręcili.

 

Nazywam to wchodzeniem w związek z poziomu emocjonalnej desperacji.

(polecam Ci artykuł na blogu o błędach facetów wchodzących w związek – wrzesień 2012)

 

Jak poradzić sobie z taką mentalnością, z takim nastawieniem, podejściem? Jak przez to przebrnąć? (O tym będzie kolejny artykuł) Na początek musisz zrozumieć, że nie dowiesz się naprawdę jaka jest ta druga osoba dopóki jej bliżej nie poznasz. Nie oceniaj dziewczyny za wcześnie, nie snuj przypuszczeń, nie halucynuj tego jaka ona jest ZBYT WCZEŚNIE.

Nie masz szklanej kuli.

Ta dziewczyna może spotykać się z 5 facetami, z którymi nie przestanie się spotykać nawet będąc w związku z Tobą, choć może mówić Ci, że Cię kocha, że masz najfajniejszego fiuta na świecie.

Może być wielu facetów, którzy się za nią uganiają i wyświadczają jej przysługi, są orbiterami,  a co jakiś czas ona niektórym z nich się „odwdzięcza”. Nie wiesz jaka ona jest. Bo to lubi, choć to ukrywa. Może kłamie, może oszukuje, może ciągle jest emocjonalnie przywiązana do innego (byłego) faceta?

A może traktuje Cię tylko jak zabawkę (oby chociaż do seksu), A Ty widzisz ją jako niepokalany ideał i pragniesz z nią być na zawsze. Błąd.

Dlatego nie wskakuj z „związkowe” myśli zaraz po pierwszym seksie.

 

Swoją drogą…

Trafiając  (wypełnieni goryczą) do społeczności uwodzenia, poparzeni, w jakimś sensie zamykamy się na pewien czas na emocje miłości, bliskości, czułości. Może nie wszyscy, ale część na pewno.

Np. masz dziewczynę. Jesteście razem i jest super. Ale nagle odkrywasz, że ona cię prawdopodobnie zdradziła albo – po prostu Cię rzuca. Może zerwała z tobą, bo już jej nie pociągałeś, bo byłeś nudny, bo siedziałeś non stop grając na komputerze, a jej „Battlefiled” nie podnieca? Różne są powody…

 

Najbardziej szokujące w utracie dziewczyny jest w mojej opinii to, że dziewczyna, którą kochałeś, z którą miałeś taką silną więź, myślałeś że to „już na zawsze”, że już nigdy nie będziesz sam” – zmienia się.

Tej osoby już nie ma. Ta dziewczyna, która ZAWSZE była dla ciebie taka słodka, która patrzyła w Ciebie jak w obrazek, mówiła że nikt nigdy tak jej dobrze w łóżku nie zaspokajał –  JUŻ JEJ NIEMA.  Jeśli składała pewne obietnice, wycinała wraz z Tobą serduszka scyzorykiem na drzewie –  ONA JUŻ NIE ISTNIEJE.

Myślisz sobie „Gdzie ona do cholery zniknęła? Wyjechała na wczasy?”

 

ZMIENIŁY SIĘ JEJ EMOCJE >> Zmieniło się jej zachowanie przy Tobie.

 

To co się dzieje jest naprawdę silne i bolesne. Pewnie wciąż ją kochasz, wciąż są w tobie te silne uczucia, emocje, wizja wspólnej przyszłości, błogiego lenistwa damsko-męskiego do końca życia. I NAGLE pojawiają się też te nowe – mega negatywne.

Cała Twoja sytuacyjna pewność siebie „Mam Dziewczynę, jestem o niebo lepszy od tych wszystkich łże-podrywaczy” nagle rozbija się w drzazgi.

 

Zamiast znaleźć przyczynę w sobie zaczynasz szukać winnych gdzie indziej. „Pewnie inny koleś ją zmanipulował/może ją  jakiś PUA zahipnotyzował?  co za skurwiel niech go tylko dopadnę !!”

 

Nie chcesz spojrzeć prawdzie w oczy, że cholernie często jest to Twoja wina. Jak stracisz dziewczynę to chcesz tylko żeby wróciła. I trafiasz np. na mój blog.

Nie chcesz dowiedzieć się jak zostać SUPER PUA,  jak mieć dużo kobiet, nie chcesz poznawać nowych ludzi, stawać się atrakcyjnym kolesiem. I dlatego w mailach czytam „Adept, ja nie chcę innych dziewczyn, tylko odzyskać ją. WIEM, że to ona jest wyjątkowa. Daj mi magiczną pigułkę, żeby ona wróciła!! To będzie mój „Powrót Jedi” 😉

 

OK, facet postanawia, że ją odzyska. Czemu? Bo zobaczył to w jakimś hollywoodzkim filmie, tak został uwarunkowany społecznie. Zobaczył, że w filmie może pobiec z kwiatami za dziewczyną odjeżdżającą na lotnisko, zatrzymać taksówkę i wykrzyczeć „Anka, ja Cię NAPRAWDĘ kocham”, a ona powie „Naprawdę ? Ojej…” i rzuci mu się w ramiona.

 

Tymczasem w życiu usłyszał by pewnie „Czy Ciebie popierdoliło do końca??  Weź sobie odpuść, nie chcę już mieć z Tobą nic do czynienia, nie kocham Cię dotarło?! spierdalaj!!”

Potem ją zobaczy na mieście i doprowadza go to do szału. Przecież ona z nowym facetem odwiedza te same „specjalne” miejsca, które odwiedzała z tobą!
Patrzy na niego TAK SAMO jak patrzyła na Ciebie!

To miejsce,  gdzie sobie coś przysięgaliście, w którym po raz pierwszy cieszyliście się sobą, pieściliście czy kochaliście się. I ona pójdzie tam z innym facetem. Dlaczego? Bo ty już jesteś wspomnieniem. Założy pewnie nawet tą samą miniówkę, w której tak cię podniecała. Założy ją dla tego nowego faceta.

A  to wkurza „Jak ona mogła ?!! Co za kurwa!! Jak ona mogła tak robić?”.

 

W związku często ponownie potwierdza się czemu jest się razem. „Niesamowite, łączy nas tak wiele…”. To coś łączy Cię z dziewczyną. Dlatego jesteście razem, macie tą specjalną więź. Wyjątkową na cały świat… To jest dobre. Macie specjalną więź, ciągle wam mówi, że jest między wami coś specjalnego, coś czego inni nie mają. Dlatego kiedy dziewczyna Cię opuści to masz kompletny mętlik w głowie.

„A gdzie nasza miłość? Gdzie  jest nasza specjalna więź?”

Znikła.

 

Ideą miłości jest, że jest wyjątkowa i będzie trwać zawsze.

 

„A ona mówiła, że to już na zawsze!! Jak to możliwe? Miało być na zawsze, poza tym mam te cechy, których inni faceci nie mają! Sama mi to powiedziała!!”.  A ona nosi ciuchy, które jej kupiłeś, chodzi z tym innym facetem do „waszych” miejsc, słucha „waszej” muzyki. To kompletnie jebie w umyśle. Pewnie każdy facet, który to czyta przez to przeszedł.

 

Niektórzy ludzie mają przez to dość. Mówią „Nie chcę mieć już żadnej dziewczyny. Nie będzie mnie żadna panna robić w chuja” itp.  I zaczynają nienawidzieć kobiet. Mówią „wszystkie kobiety to KURWY!! trzeba traktować je jak dziwki, być dla nich chujem”.  I często daje to pewne sukcesy z kobietami 😉 Ale o tym już pisałem.

 

Zastanówmy się, czym jest właściwie miłość? Jakie są jej różne definicje?

 

Czy miłość to dwójka zakochanych w parku nie mogąca się od siebie odkleić? Czy miłość to para staruszków, którzy siedzą na kanapie? Czy to dwójka nastolatków w namiocie szukających prezerwatywy?

 

Miłość to wg mnie (upraszczając) właśnie forma autohipnozy, w którą sami się wprowadzamy. Jedni łatwiej, inni trudniej. Jedni wierzą, że każdy ma swoją idealnie bratnią duszę, że prawdziwa miłość trwa wiecznie. Łatwiej wtedy od razu „zgłupieć”. W hipnozie zachodzi zjawisko pełnego skupienia na jakiejś rzeczy lub idei  oraz ignorowania wszystkich bodźców z boku. Czy to nie przypomina Ci stanu zakochania?

Albo wierzą, że tylko pierwsza miłość jest prawdziwa itp. Albo że TYLKO pierwsza miłość jest najpiękniejsza.

Ciekawe skąd ta wiara?  Media, filmy, literatura, od znajomych?

Niektórzy wierzą też, że w życiu można zakochać się tylko określoną liczbę razy.

Jak sam sobie wmawiasz, że najlepsza miłość to ta pierwsza, to prawdopodobnie  będziesz się starał w zdesperowany, nieprofesjonalny sposób odzyskać swoją pierwszą ukochaną. I Ci się to na 97% nie uda, za to stracisz dużo nerwów, czasu i energii.

Jeszcze inni wierzą, że przeznaczenie za nich wszystko załatwi, że nie trzeba próbować kogoś znaleźć, bo… sama się znajdzie. W mówienia takich dziecinnych głupot celują zwłaszcza niezbyt emocjonalnie inteligentne kobiety. Oczywiście będąc atrakcyjną kobietą możesz sobie tak myśleć, ponieważ cały czas podbijają do Ciebie faceci i w końcu jakiś fajny się  znajdzie. Ale będąc facetem, strategia czekania na miłość jest jak strzał w kolano.

Gdyby to z przeznaczeniem to była prawda, to wiele moich dziewczyn nie byłoby w ogóle mną zainteresowanych, nie miałoby prawa w ogóle do niczego dojść, bo sam zrobiłem bardzo wiele (nie czekając na „przeznaczenie”), żeby znaleźć się w obecnej sytuacji (w relacji seksualnej z atrakcyjną kobietą… albo z wieloma). Masakrycznie dużo musiałem się nauczyć o kobietach, seksie i relacjach z kobietami.  Ale niektórzy wierzą „To samo się stanie, los sam się tym zajmie”.

Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy czyli w to, że pomagają nam w tym potężne siły, Bóg, PRZEZNACZENIE itp, to nie ma się co dziwić, że się cierpi masakrycznie po stracie dziewczyny. Bo przegrało się z Przeznaczeniem przez duże P, przegrało się z Miłością przez duże M.

 

Przekonanie, że gdzieś tam w świecie znajduje się nasza bratnia dusza, czy połówka pomarańczy,  skutecznie zamyka wiele osób na życie tu i teraz. Na wieczne niezadowolenie z sytuacji obecnej, bo przecież gdzieś tam daleko jest nasza idealna druga półówka. A gdy tracisz swoją „bratnią duszę” to wydaje  się, że całe życie legnie w gruzach. Bo nie masz już tej „bratniej duszy” czyli jesteś „niepełny”.

Doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że bratnie dusze pojawiają się w naszym życiu…

Nie jeden raz i nie dwa razy 🙂

Zostają z nami na krótką chwilę, później znikają.

 

Czy miłość to odczucie pociągu, więzi, żądzy, fizycznego przywiązania do drugiej osoby?  a ciągłe myślenie o tej dziewczynie? Ciągle zastanawianie się co ona robi, o czym (o kim) myśli, czy Cię lubi, czy jej się podobasz?

Takie coś to często mylenie bycia emocjonalnie zdesperowanym z miłością. (rozwinę to w cz.2)

Trzeba zrozumieć jedno – miłość tylko po części jest powodowana przez drugą osobę. To trans, w który sami siebie wprowadzamy (nakręcamy), sami ją w sobie wywołujemy. Jak zapętlimy swoje myśli wokół jednej, konkretnej osoby, zaczniemy sobie zbyt szybko, zbyt wiele wyobrażać. tworzyć w głowie wizje przyszłości razem to nasz umysł zmienia sposób w jaki tą osobę postrzegamy i nagle wszystko zaczyna nabierać sensu. Bo to jest MIŁOŚĆ.

I nagle wszystko zaskakuje. Tak! To JEST MIŁOŚĆ!!  Umysł wszystko sobie teraz racjonalizuje i układa w podpisanych szufladkach. Więc teraz nagle umysł zaczyna czuć pozwolenie na jeszcze większe nakręcenie. Setki obrazów z przeszłości, z mediów, filmów itp. zaczyna kręcić się w głowie jeszcze szybciej.

Mówisz sobie, że jesteś zakochany i co to sprawia? Czujesz się do kobiety przywiązany, a jak społeczeństwo mówi ci, że to miłość, to to przywiązanie się wzmacnia. Bo masz wymówkę, możesz zracjonalizować swoje uczucie i WZMOCNIĆ je. No bo jesteś zakochany 🙂

 

Obrazy w głowie przejmują kontrolę nad umysłem, Twoje ciało (kinestetyka) odpowiednio za nim podąża, podkręcając emocje do momentu w którym jesteś kompletnie zaobsesjonowany.

Miłość przekształci wizję danej osoby w coś czym ta osoba nie jest.

Twoja wizja twojej dziewczyny, to tylko  TWOJA UMYSŁOWA halucynacja.

Niekoniecznie to kim ta dziewczyna jest naprawdę. Widzi się to dopiero wtedy, gdy po czasie klapki spadną z oczu…

Dziewczyna, która w 2004 roku mnie odrzuciła i na miesiąc stoczyła na dno – była moim bodźcem do radykalnej zmiany w 2005 (poznanie uwodzenia). Zobaczyłem ją po 3 latach i … sam się dziwiłem, że mogła mi się podobać.

Może odróżnijmy od siebie wizję miłości „frajera” od tego czym miłość staje się dla kogoś, kto siedzi w temacie uwodzenia od dłuższego czasu i ma sporo doświadczeń z kobietami (ok, nie musi to być PUA, może to być pewny siebie, atrakcyjny koleś, który rozumie kobiety i swoje emocje).

„Frajer” chodzi przez życie z wielką dziurą w samoocenie. Kiedy znajdzie TĄ kobietę, to ta dziura ma na jakiś czas włożoną zatyczkę. Pojawiają się emocje i przyjemne uczucia, odczuwanie, że jest się świetnym facetem. To właśnie doświadczasz jeśli jesteś frajerem i zostaniesz trochę doceniony przez dziewczynę. I nagle zaczynasz myśleć, że kochasz tą drugą osobę. To może być często uzależnienie od drugiej osoby, bo gdzieś wiesz, że „bez niej jesteś nadal frajerem” .

Dziewczyna jest czymś co Cię podtrzymuje w Twojej samoocenie oraz w poczuciu wysokiej wartości. Jak proteza.  Ale co jeśli zniknie?

Jeśli wiesz co to jest sytuacyjna pewność siebie to wiesz, że w niektórych sytuacjach możemy czuć się lepiej, jesteśmy pewniejsi siebie np. profesor na uczelni, policjant na służbie w mundurze itp.?

Wielu facetów wykorzystuje swoją kobietę jako pewną formę sytuacyjnej pewności siebie. Kiedy ją tracą, to czują jakby ktoś zabrał im ich magiczny pierścień +3 do Charyzmy  i pewność siebie pada jak domek z kart.

 

Te dobre uczucia, poczucie „pełności siebie”,  cieszenie się z bycia sobą to coś co powinieneś umieć sam stworzyć. To coś co pochodzi z wewnątrz Ciebie. Jak kogoś kochasz, będąc  PEŁNĄ osobą, to ta więź, którą tworzysz z tą drugą osobą może to uczucie wzmocnić.  A jeśli jesteś „dziurawym kubkiem” to uczucia od dziewczyny napełniają na chwilę kubek, po to aby on znowu stał się pusty, kiedy ona odejdzie. Trochę jak syzyfowe prace…

To jest słabe.

Nie możesz podchodzić do dziewczyny z perspektywy braku czy niedostatku. Nie chcesz podchodzić z pustym kubkiem, żeby dziewczyna go napełniła. Jeśli dziewczyna ma wysoką samoocenę, jest atrakcyjna, ambitna to nie możesz być pijawką, która się pod nią podłączy i podleczy na chwilę swoją samoocenę. Możesz ją zmanipulować na pewien czas, ale na dłużej to się nie uda.

 

Wielu facetów naprawdę nie zdaje sobie sprawy czym jest związek albo co oznacza związanie się z kimś. Mylą etap podrywu z etapem związku. Jak się z kimś wiążesz to problemy tego kogoś stają się na wiele sposób Twoimi własnymi. Często angażujesz się w jej życie rodzinne, jej  problemy… Jeśli jej przyjaciel/przyjaciółka ma problemy, to musisz razem z nią przez to przejść. Na początku znajomości nie powinieneś brać się za rozwiązywanie jej problemów życiowych, bo nie o to chodzi. Pisałem już o tym wielokrotnie, że kobieta jak Ci mówi o problemach to nie oczekuje żebyś dał jej rozwiązanie, tylko, żebyś ją np. przytulił, wysłuchał, zamiast się mądrzyć i przedstawiać jej 3 alternatywy właściwego postępowania.  Ale jak już jesteś w związku, to sprawy się nie co zmieniają. I wielu PUA nie potrafi już sobie dać rady.

 

Załóżmy, że poznajesz kobietę w klubie. Jest między wami niesamowita więź, jesteś samiec alfa, ona rzuca ci komplementy, mówi, że jesteś fajny, przystojny (mimo że jak patrzysz w lustro to ni cholery tego nie dostrzegasz 😉 )

Może się też całujecie, przytulasz ją, głaszczesz jej włosy, a w twoim ciele następuje chemiczny przypływ.  To bardzo uzależniające uczucie.  Jest niesamowite. Żeby podkręcić to uczucie zaczynamy tworzyć więź z tą dziewczyną, żeby czuć to częściej.  Co się wtedy dzieje? Jak kobieta uzna cię, że jesteś wesoły, fajny, niezależny, nie szukasz reakcji, nie jesteś zdesperowany, zwisa ci czy to wyjdzie, czy nie, to jesteś dla niej atrakcyjny. I jej się robi mokro.

Ale potem dzieje się tak, że jesteś dla niej miły, pojawia się przywiązanie „jesteśmy razem”. Zaczyna ci NADMIERNIE zależeć na tym czy się uda z nią, czy nie.

Dziewczyna na imprezie mówi, że musi iść do łazienki i Ty czyli ten sam fajny koleś, który jeszcze niedawno był wyluzowany przy waszym pierwszym spotkaniu, zaczyna myśleć „Wróci tu, czy nie wróci? A  co jeśli przy wc kogoś pozna? A jak ją ktoś poderwie?” I nagle czujesz tą fizjologiczną stratę w organizmie. Zaczynasz się lekko stresować. Szukasz jej, „Gdzie ona jest? Gdzie ona poszła? Miała być w wc, a jej nie ma!!”, myślisz tak, bo jej ZA BARDZO pragniesz . Widzisz jak  ona wychodząc z toalety zaczyna rozmawiać z jakimś innym facetem. Jeszcze 5 minut wcześniej byłeś  SAMCEM ALFA  („o tak, jestem zajebisty, mam DZIEWCZYNĘ!, Tak, tak, mam DZIEWCZYNĘ!!”), a teraz czujesz jak uchodzi z Ciebie powietrze, jak z różowego balonika.

Czy podchodzisz tam i stanowczo ją łapiesz za rękę zabierając na parkiet? Obejmujesz ją i całujesz ? Nie. Czujesz, że tracisz stan pewność siebie, podchodzisz grzecznie i wtrącasz się do rozmowy albo stoisz z boku z wyrazem niepewności na twarzy. Dziewczyna intuicyjnie czuje Twoją zazdrość i nutę desperacji.

Prawda jest taka, że możesz jej się spodobać,  ale jak tylko przestaniesz się tak zachowywać, zaczyna ci NADMIERNIE na niej zależeć, to już jest inaczej.

Czy to oznacza, ze nie powinniśmy się zakochiwać? Nie.

Chodzi o to, że musimy być mężczyznami ze standardami. Możesz poznać bliżej dziewczynę, wytworzyć z nią niesamowitą więź, czuć się z tym dobrze NIEZALEŻNIE czy idzie Ci dobrze z dziewczyną czy nie. Nie możesz uzależniać swojego samopoczucia od reakcji dziewczyny.

 

Często czytam wiadomości od moich czytelników i stale przewija się motyw „tak bardzo chcę, żeby dziewczyna mnie pragnęła, żeby ciągle chciała ze mną spędzać czas, jak to zrobić, żeby ona chciała?”. Ale jak masz wewnętrzny dostatek, to po prostu tego nie potrzebujesz.

Jak sam napełniasz swój własny kubek i nie jesteś spragniony, to nie czujesz potrzeby spędzania każdej chwili z dziewczyną i myślenia o niej non stop. I nagle zaczyna dziać się magia –  dziewczynę zaczyna mocniej ciągnąć do Ciebie.

 

Ciesz się doświadczeniem, emocjami, bieżącą chwilą, ale nie przywiązuj się duchowo zbyt gwałtownie do kobiety. Bo uwierz mi, jak dziewczyna zobaczy, że zaczyna CI NADMIERNIE zależeć na wyniku („na niej”) to na Twoich oczach zmieni się w zupełnie inną osobę. Mówiąc o „wyniku” mam na myśli „Chcę być z tą dziewczyną, będziemy razem, będę bardzo szczęśliwy jak ona będzie moją dziewczyną” bla bla bla.

Przywiązywanie się do myśli  czy uda sie seks, czy ona Cie pokocha, czy po seksie będziecie już razem parą – to wszystko generuje porażkę. Również mentalne przywiązanie się do myśli, że musisz koniecznie dostać od niej numer telefonu albo musisz mieć seks na pierwszej randce., itp.

Musisz znaleźć swój własny złoty środek pomiędzy „Nie zależy mi AŻ TAK BARDZO, a  Chcę Żeby BYŁA ZE MNĄ. (czy też wziąć jej numer i się z nią umówić)”.

 

Śmieszne jest to, że jak już masz w sobie to przyjemne uczucie i związek nie jest już nawet Ci potrzebny, to dziewczyna, którą poznajesz chce zostać Twoją Dziewczyną.   Teraz to ona stara się ze wszystkich sił, żebyś chciał ją mieć na stałe. To paradoks. Głodni nie zostają nakarmieni, potrzebujący nie otrzymują wsparcia – to usłyszałem wiele lat temu na moim pierwszym szkoleniu. I to jest brutalna życiowa prawda.

 

Może teraz sobie pomyślisz „Tak bardzo potrzebuję dziewczyny. Bez niej jestem tylko facetem w połowie. Adept mówi, że muszę wykształcić u siebie uczucie emocjonalnego dostatku. OK, wykształcę je w sobie, bo zrobię wszystko, żeby mieć dziewczynę”  🙂  I to jest paradoks 🙂 bo nie do końca o to chodzi.

Ale nawet jeśli robisz to wszystko ze złych powodów, to i tak to zadziała,  choć w dłuższej perspektywie. Bo dzięki temu wchodzisz na dobrą drogę, a od czegoś trzeba zacząć.

pozdrawiam

Adept

 

ps. w następnym odcinku – jak nie zakochiwać się w każdej napotkanej atrakcyjnej dziewczynie i poradzić sobie z emocjonalnym niedostatkiem.

 

Ciąg dalszy tego artykułu znajdziesz TUTAJ:

https://www.uwodzenie.org/uwodzenie-vs-milosc-cz-2/

 

 

 

 

Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

99 komentarzy
 1. Avatar
  Sambor

  @Waldek
  Może i czytałeś poradnik Adepta, ale niedokładnie, tak jak mój post, który skomentowałeś. To nie jest mężatka, a nawet jeśli jest, to nie ma nic do rzeczy. Nie kazała. Przeczytaj Uwodzenie w sieci Adepta. Ale ze zrozumieniem 🙂

  6 stycznia 2014 at 10:55 - Odpowiedź
  • Avatar
   waldek

   nie wciskaj mi kolejny raz „dziecka w brzuch „

   7 stycznia 2014 at 09:58 - Odpowiedź
 2. Avatar
  Kamil

  Bardzo spoko artykuł tylko mi się kurczę nie spodobało że mówisz o gościach z niską samooceną że to frajerzy… ja takim jestem… choć w sumie przywykłem że mnie tak traktują… choć nie wiem czemu…

  10 stycznia 2014 at 16:23 - Odpowiedź
  • Avatar
   waldek

   Adept – porusz tez temat jak kobiety bronia sie przed uwodzicielami , jakie maja metody
   nr 1) stosowany przez bardzo atrakcyjne kobiety : tzw echo
   powtarza to samo co Ty
   nr 2 ) hit – nie rozumiem po polsku w roznych jezykach
   nr 3 ) no i slynny chyba najbardziej skuteczny to ejr – z ang” air – traktuje Cie jak powietrze gdy do niej cos w ogole mowisz 🙂

   13 stycznia 2014 at 10:27 - Odpowiedź
   • Adept

    To nie chodzi oto obronę przed właśnie uwodzicielami 🙂 Tylko obronę przed stratą czasu na kogoś, kogo ona uznaje za nie interesującego ją w danym momencie.

    13 stycznia 2014 at 18:46
   • Avatar
    waldek

    Tak zgadza sie , ale sa to metody tak skuteczne , ktore ciagle wymyslaja im prawdopodobnie faceci , by mogly je stosowac , na kims nie interesujacym je w danym momencie 🙂 i czekam na kolejne 🙂

    13 stycznia 2014 at 19:21
 3. Avatar
  waldek

  i bardzo wazne w uwodzeniu jest by byl caly kontekst zdania a nie wyrwanie kilku slow ,ktore zmieniaja znaczenie podrywu , tresci i sposobu dzialania na kobiety

  12 stycznia 2014 at 11:53 - Odpowiedź
 4. Avatar
  Michał

  super artykuł, konkretny i mega życiowy

  13 stycznia 2015 at 22:35 - Odpowiedź
 5. Avatar
  Mall

  Czyli Adepcie… Podsumowujac twierdzisz ze milosc nie istnieje? Cos zaczales nawiazywac do trgo jak postrzegasz „milosc prawdziwa”.. Jednak z trgo co zrozumialem na podstawie artykulu to jest tylko szkodliwa iluzja, tak? Jrsli tak to wiesz mysle sr masz racje.. Jak mawial Budda, wszystko jest iluzja i zyjrmy w swoich indywidualnych swiatach.. Nie sadzisz jednak ze z samej natury swiata i hostorii wynika ze skads w toku naszej ewolucji spolecznej wynikla ta idea? Cos co jest tak bardzo w nas zakorzenione chyba nie musi byc zle w swojej istocie…

  21 marca 2017 at 21:10 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   Nie, nie twierdze tego.

   22 marca 2017 at 00:07 - Odpowiedź
 6. Avatar
  diuned

  Jechałem ostatnio autem i dotarło do mnie coś bardzo ważnego. KOBIETY MAJĄ ZAJEBISTĄ ZDOLNOŚĆ OCENY PARTNERA, TYLKO NA PODSTAWIE KILKU „WARTOŚCI” (Nie mylić z takimi rzeczami namacalnymi, jak kasa, wizerunek, status itp, mam na myśli bardziej wartości zwrotne EMOCJI. Nie wiem czy będę wstanie to dobrze wytłumaczyć, bo podchodzę do tego troszeczkę inaczej, niż większość ludzi. W temat zagłębiam się bardziej, chodzi już o same neurony, zasadę działania mózgu, pewną sumę wartości itp…

  Musicie wiedzieć jedną rzecz, znać zasadę działania ludzkiego mózgu, wiedzieć ze neuron waży… Patrze na twarz kobiety i ułamki sekund wystarczą, aby mój mózg przeliczył pewne wartości i powiedział mi czy jest ładna czy nie… Dużo rzeczy dzieje się na podświadomym poziomie i ludzie nie zdają sobie z tego sprawy… Neurony cały czas pracują i cały czas wyznaczają pewne „WARTOŚCI”.

  Z tych ogólnych wartości :

  Z rozmiaru nosa, oczy mierzą najdrobniejsze szczegóły, kształt, odległość pewnych charakterystycznych punktów, mózg porównuje do wzorca i określa jakąś wartość.
  Z koloru oczu
  Z wzrostu
  Z wykształcenia
  Z Charakteru
  I z innych małych, drobnych ważeń, powstaje

  MYŚL, (będą suma tego powyżej) czyli np Twoja ocena „fajna laska” która dalej ulega ważeniu… Powstają następne myśli, „a może byłaby moją dziewczyną” i to co mówi Marcin, zaczyna się już później cała kaskada takich „ważeń” i przeliczeń, do tego dochodzą jeszcze jakieś hormony, które też działają na głowę i nim się zorientujesz, jesteś zajebiście zakochany…

  Od wyniku tych ważeń słyszysz w głowie :

  To jest zajebista laska
  Albo „no fajna”
  Albo „może być”
  Albo „no nie wiem sam”
  Albo ale pasztet 🙂

  Facet podchodzi do sprawy jakoby całościowo, musi mieć całą masę udowodnionych „WARTOŚCI” na podstawie których się określi. A kobieta do tego celu, potrzebuje ich zaledwie kilka, nazywa się to tzw, Kobiecą intuicją i jak często kobiety mówią, jest ona niezawodna. Kobieta to taki sam organizm jak Ty, to samo białko, podobna chemia ale różnica tkwi przede wszystkim w mózgu…

  Kobieta używa Twojej wiedzy, przeciwko Tobie. To jest niesamowity mechanizm. Sama np nie ma, tak dużej wiedzy o Tobie, czy o jakiejś specjalności, jaką ma np facet. Ale podbiera ukradkiem (podświadomie) Parę drobnych, przesłanek, drobnych impulsów i z tego składa ogólny werdykt, opierając się gównie na emocjach.

  Być może emocje bardzo dużo sprzedają informacji, są jakoby skompresowanymi paczkami informacji, one to odbierają dekodują i wiedzą niemal wszystko o Tobie. Zakładamy ze Facet ma jakieś informację w Wartości przyjmijmy ze to będzie liczba 200. Kobieta pobiera 10 wartości emocjonalnie, ale po wypakowaniu robi jej się z tego 100…. Zaczyna Później kombinować i testować faceta, wynik testu to odkodowanie następnych wartości i później się okazuje, ze ona już ma 150 Wartości o Tobie i doważa
  sobie następne…

  Nie wiem jaki dać analogiczny przykład, aby był dobry, ale zobaczcie. Człowiek który zostanie wywieziony ze swojego domu, potrzebuje całego szeregu informacji i to bardzo szczegółowych, aby mógł wrócić w to samo miejsce.

  A teraz weźmy takiego gołębia, ma mózg wielkości ludzkiego paznokcia, ale wzbije się w powietrze, zrobi kolo i wróci do domu, wywieziony na bardzo daleką odległość i to jest właśnie fenomen. I kobieta działa podobnie jak ten gołąb, może być uważana społecznie za kobietę tępą, mało inteligentną itp, ale mimo wszystko osiągnie swój cel, jakim jest w jej rozumieniu, silniejszy i lepszy facet od niej…

  Nie wiem tylko dlaczego my faceci szukamy kobiet lepszych od siebie, przewartościowujemy te kobiety w swojej głowie, one się momentalnie obcinają ze są lepsze, a my gorsi i się robi chujnia, jak widać świat to czysta matematyka, ciągła zmiana i pogoń za wartościami… Na tym się kręci cały świat, na wskaźnikach.

  Mnie to najbardziej bawi tekst „nie bój się psa, bo psy wyczuwają strach”. Takie zdanie w niczym nie pomaga, albo się psa boisz, albo nie…

  Jeżeli jesteś silny i wiesz, ze dopierdolisz obcemu psu na lajcie, to się go nie boisz, a jak jesteś słaby, to doskonale wiesz ze ten pies jest Cię wstanie teoretycznie pokonać i pies o tym wie, a Ty się boisz…

  Takie przykłady można było by mnożyć w nieskończoność, ale czy można oszukać samego siebie i życie ? Wiem to kurwa z autopsji, ze jeżeli nietraktuje laski poważnie, to ona w chuj na mnie leci, jak myśle o niej w kategoriach „związku”. To już nie czuć tego szaleństwa z jej strony… Jak oszukać siebie ? To jest paradoks… Sam to powiedziałeś kiedyś w swoim poradniku, jak odzyskać była, powiedziałeś tak :

  „Musisz ją potrzebować, ale udawać ze tak nie jest do końca”.

  Można poudawać to, ze się nie potrzebuje pożądanej kobiety, dawać jej jakieś sztuczne sygnały itp, ale to co faktycznie działa, tak na 100% to przekwalifikowanie w swoim mózgu tej kobiety z „PRAGNĘ JEJ” na „NIE CHCE JEJ” Tylko ze jak już się to zrobi, to jej się faktycznie „NIE CHCE” i to jest ten problem 🙂

  28 kwietnia 2017 at 00:12 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Więcej w pewność siebie, tajemnice uwodzenia, uwodzenie
Jak to robił Mystery 12 lat temu? cz.2

Dzisiaj druga część fragmentu ksiązki SIN`a. W pierwszym odcinku SIN opisuje moment poznania Mysterego. Jedziemy... :)   "Sadie złapała Mystery'ego...

Zamknij