Związek vs Zaliczanie… Jak To Naprawdę Jest – Obalam Mity Podrywu

Dziś chcę dla was przeanalizować do czego tak naprawdę jest podryw i uwodzenie. Non stop dostaję wiadomości (albo czytam komentarze w internecie) typu:

„Ci podrywacze chcą tylko poruchać, po to jest to całe PUA!  (Pickup Artist)”, „to nie za sztuka zaliczyć laskę, sztuka to mieć związek, podrywacze nic nie wiedzą o związkach!” albo komentarz „w uwodzeniu chodzi tylko o zaliczanie wielu lasek!” i wszelkie odmiany tego typu komentarzy. A jak jest naprawdę?

 

Myślę, że ten temat jest bardzo ważny, bo dotyka  rdzenia każdego z nas. Gdybyśmy się zagłębili w nas samych, to wyjdzie, że każdy z nas ma inne cele z kobietami. Jedni chcą dużo seksu z wieloma kobietami. Inni chcą miłości i stałego związku. Jeszcze inni chcą związku i seks przyjaciółki. A inni BDSM i fetyszy. itd.  Wielu chce po prostu podwyższyć swoją samoocenę. Każdy z nas jest trochę inny. Dlatego postanowiłem przeanalizować moją twórczość pod kątem tego ile piszę o stałych relacjach, ile o „zaliczaniu”. Dla kogo bardziej przydatne są moje wpisy i poradniki. Dla PLAYBOYA czy „długodystansowca”?

Nie byłem  stanie przeanalizować ok. 650 wpisów na moim blogu pod tym kątem. Nie mam czasu, aby sprawdzać każdy artykuł czy bardziej kładę w nim akcent na zdobycie dziewczyny na stałe czy pod kątem przygody lub luźnego związku. Postanowiłem zatem przeanalizować moje poradniki, ponieważ one wszystkie razem dość dobrze oddają moją wiedzę w temacie relacji, podrywu, seksu i pewności siebie. I jest ich tylko 25 a nie650 (28 licząc kolejne wersje np.: PPS 1, PPS2, GIR 1,2 i 3). Nie wliczałem do tej liczby PPS3, SUS3, Uwo w pracy i kółkach znajomych (właśnie teraz tworzę ten poradnik) i Uwo w związku (zacznę po nowym roku). NIE wliczałem też kolejnych wersji „Jak odzyskać byłą”, były 3 aktualizacje 2011,2015 i 2016 + za kilka miesięcy 2019. Potraktowałem to jako jeden poradnik. Jestem leniwy więc wolałem szybko przeanalizować te 25 poradników niż 650 wpisów na blogu 🙂

Wziąłem więc je na tapetę i i przeanalizowałem po kolei każdy poradnik. Czy jest lepszy dla potencjalnego PLAYBOYA czy dla mężczyzny szukającego MIŁOŚCI i tej JEDYNEJ?  Wynik zaskoczył mnie samego. Gdy zaczynałem liczyć miałem przeświadczenie, że jest 50:50  playboy VS związek. Tymczasem okazało się, że…

No to zaczynajmy analizę:

 

Poradniki główne:

 

Potężna Pewność Siebie

Opis: 60 dniowy kurs ONLINE na zdobycie pewności siebie i usunięcia nieśmiałości, blokad przed podejściem do kobiety i tym co ona sobie pomyśli.

Analiza: No cóż, musisz podejść i zagadać do dziewczyny nie zależnie czy szukasz przygody, czy miłości i stałego związku. Dziewczyna praktycznie sama nie zagada i nie poderwie Ciebie. To Ty musisz zrobić pierwszy krok, który może być potwornie stresujący. Więc czy poradnik jest dla playboyów czy mężczyzn szukających miłości? Odpowiedź jest prosta. DLA OBU.

Wynik: 50:50

 

 

Sekrety Uwodzenia Słowami

Opis: Poradnik na temat tego co mówić kobietom, aby je zainteresować, jak mówić o sobie w atrakcyjny sposób, jak komunikować wysoką wartość i status w rozmowie z dziewczyną. Jak zainteresować ją seksualnie.

Analiza: Hmm, jak w tym przypadku? Niezależnie od Twoich intencji musisz umieć wywrzeć wrażenie na dziewczynie. Jeśli dziewczyna uważa Cię za cienkiego bolka, przegrywa albo nijakiego szarego chłopaczka, to ani nie pójdzie z Tobą do łóżka (chyba, że kompletnie pijana na wakacjach), ani tym bardziej nie będzie umawiać się na randki. Jeśli na randce będziesz rozmawiał tak jak Maciek z Ex na plaży, to nie będzie drugiej randki. No to jak? Wg mnie jest tak:

Wynik: 60:40 na korzyść wiedzy „związkowej”

 

Sekrety Uwodzenia Słowami 2: Seksualność

Opis: Co dokładnie mówić kobietom, aby je rozpalić seksualnie, ominąć seksualne pułapki i przenieść rozmowę do seksu.

Analiza: No to mamy pierwszy poradnik na temat silnego rozpalania kobiety słowami, budowania silnego napięcia seksualnego. Droczenia seksualnego. Nastawiania ramy waszej znajomości na seksualną. Dlatego skłonny byłbym uznać, że raczej jest to poradnik lepszy dla playboya. Ale z drugiej strony, czy na spotkaniu z dziewczyną rozmawiasz tylko na mądre, interesujące, „właściwe” i atrakcyjne tematy? Bez iskry seksualnego napięcia daleko nie zajedziesz z dziewczyną. Nawet jeśli chcesz związku. Właściwe to zajedziesz… na przystanek z napisem: INTERESUJĄCY KOLEGA.

Wynik: 60:40 na korzyść playboya

Generator Randek

Opis: Mój obszerny wstępny ebook na temat uwodzenia kobiet i relacji z kobietami. Odpowiadam w nim na 260 pytań facetów na temat kobiet i uwodzenia. (400 stron)

Analiza: Ten ebook jest podstawką do uwodzenia. Takim ebookiem wprowadzającym nowicjusza we wszystkie zagadnienia relacji, psychologii kobiet i podrywu. Jest o wszystkim po trochu, więc ciężko mi go zakwalifikować do którejś ze stron.

Wynik: nie wiem sam jak określić, dlatego ebooka nie będą brał pod uwagę w rachunku końcowym 🙂

 

 

Biblia Internetowych Randek 3: Portale Randkowe, Tinder + Facebook

Opis: Ten kurs pokaże Ci jak podrywać kobiety w internecie np. na Tinderze, Facebooku, Sympatii i Badoo itp. Dodatkowo 46 moich rozmów z kobietami wraz z komentarzami.

Analiza: Poradnik BIR 3.0 jest o podrywie w sieci. Tylko, że omawiam zarówno podryw na Sympatii, Badoo (raczej związki), ale też Tinder (wydaje się, że bardziej na seks przygody). Przykłady rozmów z kobietami, które zawarłem w BIR 3.0 są z obu tych „skrajnych” portali randkowych. Więc ciężka decyzja. Rozmowy miałem w BIR 3.0 takie, które prowadzą do związku, ale też i takie w których jest seks randka. Niemniej chyba jednak więcej przykładów jest na seks randki i pod luźne związki.

Wynik: 60:40 na korzyść PLAYBOYA

 

Poradniki Specjalistyczne:

 

Jak Odzyskać Byłą Kobietę

Opis: Skuteczny system odzyskiwania dziewczyny, która odeszła i nie chce Cię znać. Do stosowania na byłych dziewczynach, żonach i partnerkach.

Analiza: Tu jest sprawa jasna. Olbrzymia większość klientów tego poradnika chce odzyskać dziewczynę, żonę, stałą partnerkę. Niewielu klientów pisało do mnie, że chce odzyskać kochankę. Definitywnie ta wiedza jest dla „związkowców”.

Wynik: 90:10 na korzyść miłośników miłości

 

 

 

Seksualna Pewność Siebie

Opis: 30 dniowy kurs usuwania problemów z lękiem seksualnym, wstydem, nieśmiałością i stresem przy kobiecie. Nabierz seksualnej MOCY i nigdy więcej nie bój się pocałować lub zacząć ją dotykać.

Analiza: Hmm, nie zależnie czego szukasz to w końcu musisz mieć odwagę pocałować dziewczynę po raz pierwszy, zacząć ją dotykać, rozbierać, pieścić. Nie możesz być zdenerwowany i spięty, gdy chcesz jej zdjąć majtki. Musisz mieć odwagę, aby ją objąć, przytulić, smyrnąć po włosach itd. Jeżeli Twoje randki nie rozgrywają się też na płaszczyźnie waszych ciał, to nici ze wszystkiego. Bez eskalacji dotyku nie będzie ani związku, ani seks przygody. Nie będzie niczego. Nie mówiąc już o stresie w łóżku i obawie czy w decydującym momencie będzie erekcja czy nie?

Wynik: 50:50 remis

 

Sekrety Magnetycznego Wizerunku

Opis: Jak ubierać się uwodzicielsko, by kobiety miały ochotę na seks z Tobą, jeszcze zanim się do nich odezwiesz. Jak tworzyć swój seksualny wizerunek.

Analiza: Atrakcyjny wizerunek i wygląd jest zawsze ważny. Niezależnie czy szukasz przygody czy miłości. TO element pierwszego wrażenia. W poradniku podaję przykłady seksualnych typów ubrań, ale też i mainstreamowo atrakcyjnych. Dobry styl ubioru pomaga każdemu. Wychodzi zatem na remis.

Wynik: 50:50

 

Od Kolegi do Kochanka

Opis: Ten kurs pokaże Ci jak uwieść kobietę, która dała Ci kosza i traktuje TYLKO jako kolegę. Także, gdy chcesz poderwać koleżankę.

Analiza: Niemal zawsze Ci co chcą poderwać koleżankę, wyjść z friendzone, to chcą ją jako dziewczynę, z którą będą mogli chodzić za rączkę. Mało kto chce, wychodzić z szufladki kolega tylko po to, aby się z nią tylko bzyknąć. Zazwyczaj to niespełnione, ciche miłości. Zakochani w dziewczynie, która traktuje ich tylko jako kolegę. Tak też nakierowana jest raczej wiedza w poradniku OKDK. Jaki werdykt?

Wynik: 60:40 dla romantycznej miłości

 

Sekrety Hipnozy Erotycznej

Opis: Ten kurs pokaże Ci jak wprowadzić dziewczynę w seksualny trans, rozpalić jej seksualne fantazje i odblokować ją seksualnie np. na robienie laski, seks analny.

Analiza: Hipnoza erotyczna najlepiej wychodzi z dziewczyną, z którą coś Cię łączy, która Ci ufa, która nie ma obaw przed Tobą i chce wraz z Tobą eksplorować swoją seksualność. Której też masz czas pokazać, że jesteś tym kompetentny. I w ogóle Ci się musi chcieć ją hipnotyzować i rozpalać ją seksualnie. A jeśli chodzi o jednorazowy seks, przygodę, to pewnie nie będzie Ci się chciało wysilać, żeby jej opowiadać o hipnozie, bogactwie nowych doświadczeń seksualnych itp. To głębokie rozmowy raczej na znajomości dłuższe niż jedna noc. Werdykt?

Wynik:  80:20 na korzyść stałego związku

 

Kontroluj Wytrysk, Usuń Impotencję i Nadmierną Masturbację

Opis: Usuwanie męskich problemów dzięki nagraniom hipnotycznym i metodom tantrycznym. 6 nagrań hipnotycznych na kontrolę wytrysku, słabą potencję i uzależnienie od masturbacji.

Analiza: Czy bardziej Cię obchodzi to, czy Twój Wacek stanie lub nie stanie przy stałej dziewczynie czy przy jednorazowej, randomowej pannie z klubu lub Tindera? Kogo wolisz zaspokoić – dziewczynę którą kochasz czy pannę, którą poznałeś 3 h temu i właśnie jesteście u Ciebie w łóżku? Obstawiam, że wolałabyś nie zawieść swojej dziewczyny niż panny, której już pewnie nigdy nie zobaczysz. Wniosek?

Wynik: 70:30 na korzyść związku

 

Tajemnice Podrywu w Klubie

Opis: Jak podrywać w klubach, na imprezach, domówkach. Co mówić kobietom, jak pokonać konkurentów i wyciągnąć dziewczynę na seks. PLUS jedno-nocne przygody.

Analiza: Tu nie ma wątpliwości. Poradnik powstał głównie dla celów podrywu w klubie i przeżycia (wakacyjnej) przygody. Jeden, może dwa rozdziały poświęciłem różnicom w podrywie z klubu na stały związek.

Wynik: 80:20 dla playboyów

 

 

 


Sztuka Uwodzenia w Tańcu

Opis: Na tym kursie dowiesz się jak podrywać dziewczyny na parkiecie tanecznym, nie umiejąc samemu zbyt dobrze tańczyć.

Analiza: Taniec i jego zmysłowe elementy przydaje się niezależnie od tego czy szukasz przygody czy jesteś w związku i chcesz podniecić ją swoimi ruchami i trikami tanecznymi.
Wynik: 50:50 remis

 

 

 

Sekrety Związków

Opis: Na tym kursie dowiesz się jak utrzymać związek z dziewczyną i radzić sobie z jej fochami lub testami w związku. Nie dopuścisz już do nudy w waszym związku.

Analiza: Czy tu trzeba coś mówić? Poradnik dla stałych związków.

Wynik: 100:0 dla związków

 

 

 

 

Sekrety Uwodzenia w Dzień

Opis: Ten kurs zdradza sekrety podrywania w ciągu dnia w każdej sytuacji: na ulicy, w centrum handlowym, w środkach komunikacji, na plaży, basenie, w kafejce i w pracy.

Analiza: Jak jest tutaj? To poradnik z grubsza o zagadywaniu ciągu dnia (day game np. poznawanie na ulicy, w sklepie itp), zdobyciu kontaktu do dziewczyny i umówieniu się na spotkanie. Niezależnie od intencji masz nieduże szanse, że poznana w ciągu dnia dziewczyna wyląduje u Ciebie w łóżku (to są wyjątki). Kontakt umożliwia Ci potem pójście na randkę, a co tam będzie się działo to już kwestia czego szukasz. Poradnik więc daje rozwiązania i umiejętności niezależnie czy jesteś playboyem czy „romantykiem”.

Wynik: 50:50

 

Perfekcyjna Randka

Opis: Ten poradnik odkrywa sekrety skutecznych randek – tych na przygodę i tych na związek. Co robić na randce, jak się zachowywać, aby randka była świetna i prowadziła w końcu do seksu.

Analiza: Ten poradnik na początku nazywał się „Seks na Pierwszej Randce”, ale potem go nieco zmieniłem dodając aspekty randki także na związek. Niemniej więcej tu jest o takim planowaniu randki, żeby prowadziła do chemii seksualnej i seksu.

Wynik: 70:30 dla playboyów

 

 

 

Jak Ochronić Związek Przed Podrywaczem i Zapobiec Zdradzie Kobiety

Opis: W tym kursie powiem Ci jak „uodpornić” swoją dziewczynę na podryw innych podrywaczy.

Analiza: Jak zdrada to musi być w monogamicznym związku. Wynik jest prosty.

Wynik: 100:0 dla związkowców

 

 

 

 

Tajemnice Uwodzenia Młodszych Kobiet

Opis: Jak uwodzić dużo młodsze (do 20-25 lat młodsze) kobiety od Ciebie, jeśli masz już 35, 40 lat, czy nawet gdy jesteś po 50-tce.

Analiza: Jak patrzę na ten poradnik to widzę, że ciężko w nim jednoznacznie powiedzieć dla kogo on jest lepszy. Bo są osoby chcące być w związkach z dużo młodszymi kobietami, a są tacy co chcą być tylko tajemniczymi kochankami dla młodszych kobiet. Poradnik skupia się raczej na poznaniu i byciu atrakcyjnym dla młodszej dziewczyny, zdjęciu z niej obaw co pomyślą jej rówieśnicy itp.
Wynik: ja bym dał 50:50

 

Jak Rozkochać Dziewczynę Do Szaleństwa w 30 Dni

Opis: Sekrety randek i rozkochiwania kobiety na stały związek. Jak doprowadzić, aby ona zakochała się bezgranicznie w Tobie.

Analiza: Ten poradnik skupia się poznawaniu się i pierwszych randkach z dziewczyną.Dodam, że randkach „związkowych”. Koncentruje się na zdobyciu jej serca, rozkochaniu i rozpoczęciu bycia w stałym związku. Także na znalezieniu odpowiedniej dziewczyny do związku i nawiązania głębokiej więzi emocjonalnej między wami,sprawa jest jasna, wynik też.

Wynik: 100:0 na korzyść romantycznych związkowców

 

Sekrety Otwartych Związków

Opis: Poradnik o tym jak mieć luźne związki z wieloma kobietami, aby nie miały do Ciebie pretensji. No i jak odbić zajętą dziewczynę i mieć trójkąty.

Analiza: Tytuł mówi sam za siebie. Jedyna rzecz dla związkowców to rozdział o trójkątach i przekonaniu swojej dziewczyny do spróbowania trójkąta.

Wynik: 80:20 dla przygodowców i ruchaczy leśnych

 

 

Uwodzenie Starszych Kobiet i Seksownych MILF

Opis: Techniki podrywu dziewczyn starszych o kilka lub kilkanaście lat od Ciebie.

Analiza: Młodsi mężczyźni ostatnio są coraz bardziej aktywni ze starszymi o 5-15 lat kobietami. Pewnie filmy porno o seksownych mamuśkach (MILFkach) mają w tym swój udział. A poradnik koncentruje się trochę bardziej w kierunku przygody z starszą dziewczyną. Głównie na rozbijaniu jej obiekcji i demonstrowaniu swojej atrakcyjnej strony oczach dziewczyny. Ciężko mi zdecydować 60:40 dla przygody lub po równo… Hmmm, dajmy 50:50

Wynik: 50:50

 

 

Sekrety Uwodzenia Modelek i 10-tek

Opis: Sekrety podrywu NAJPIĘKNIEJSZYCH kobiet: modelek, hostess, tancerek i aktorek.

Analiza: W przypadku najpiękniejszych kobiet kwestią najważniejszą jest bycie atrakcyjnym dla nich i wyróżnienie się z tłumu facetów, którzy się o nie starają. To czy chcesz seksu czy związku jest sprawą nieco drugorzędną, bo najpierw musisz zdobyć uwagę dziewczyny bombardowanej codziennie podziwem wielu mężczyzn. Dlatego poradnik jest dla obu stron.

Wynik: 50:50

 

Uwodzicielska Mowa Ciała i Tajemnice Uwodzenia Dotykiem (VIDEO)

Opis: Jak uwodzić kobiety mową ciała, mimiką twarzy, swoim dotykiem, przekraczać bariery dotyku i doprowadzić do seksu (VIDEO). Dodatkowo mowa ciała i triki z dotykiem do użycia na randkach.

Analiza: Mocno upraszczając ten podwójny poradnik służy nauczeniu demonstrowania atrakcyjnej i seksownej mowy ciała, jednak trochę bardziej jest skierowany kierunku seksualnego wizerunku, dotyku, poruszania się.

Wynik: 60:40 dla „seksuologów”

 

 

Skuteczna Uwo-Motywacja i Nauka Uwodzenia

Opis: Jak skutecznie nauczyć się uwodzenia. Jak motywować się do działania? Technologia na przejście blokady ze średnio zaawansowanego do zaawansowanego PUA. Od czego zacząć, jak się uczyć skutecznie uwodzenia.

Analiza: Ten poradnik na temat motywacji i skutecznej nauki, rozwoju swoich atrakcyjnych umiejętności, jest dla obu grup taki sam. Wniosek jest prosty.

Wynik: 50:50

OK, podsumujmy wyniki:

Wiedza o uwodzeniu  w aspekcie stałego związku: 1300 pkt

Wiedza o uwodzeniu  w aspekcie seks przygody: 960 pkt

Stosunek wiedzy  „Związkowej” do „Playboyowej” wśród moich poradników wynosi:

1300/960= 1,35

a w procentach:

„Związkowcy”: ok. 57%

„Playboye”:  ok. 43%

Jaki płynie z tego wniosek na koniec?

Większa część wiedzy z moich poradników dotyczy kwestii związanych raczej ze związkami, niż z podrywem prowadzącym TYLKO do seksu. Oczywiście to tylko przybliżenie i moja subiektywna opinia na temat moich poradników. Niemniej trend jest widoczny.

I w tym miejscu chciałbym zapytać tych co czytali moje poradniki, czy się zgadzają z tym wynikiem (w konkretnych werdyktach danych poradników). Być może ja jestem nieobiektywny oceniając moje poradniki? Jeśli czytałeś te wymieniowe wyżej tytuły i nie zgadzasz się z moją oceną i werdyktem to napisz mi w komentarzu. Sam jestem ciekaw.

Adept
 
ps. jako ciekawostka, oto wyniki ankiet moich czytelników, pierwsza z 2013 roku: 
40% szuka dziewczyny do związku, 45% szuka luźnej relacji, 10% chce poprawy swojego związku 
druga ankieta z forum z 2017 roku:
Gołym okiem widać pewną przewagę „związkowców” nad „seks podrywaczami” w proporcjach ok. 6:4 na korzyść fanów związków. I że trendy się jakoś specjalnie nie zmieniają.
Udostępnij na:
Adept

Adept

Zaczałem naukę nowoczesnego uwodzenia w 2005 r. Od 2006 r. pomagam facetom stać się seksualnie atrakcyjnym dla kobiet. Uczę o czym mają rozmawiać i jak zdobywać takie kobiety, które się im podobają. Likwiduję problemy z brakiem pewności siebie z kobietami. Pomagam też odzyskiwać byłą partnerkę (żonę lub dziewczynę). Od 2008 roku pomagam kobietom w tym jak zdobyć i rozkochać w sobie mężczyznę oraz budować pewność siebie w relacjach.

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o kolejnych artykułach, dołącz do mojego Fanpage na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na mój kanał YouTube i zasusbskrybuj go.

8 komentarzy
 1. Avatar
  krobot

  Moim zdaniem warto jeszcze podsumować które poradniki najlepiej się sprzedają. Czy więcej osób kupuje te dotyczące przygód (np. kluby, randka) czy te dotyczące związków. Nie warto w to wyliczać podstawowych bo jak sam napisałeś początkowe etapy są takie same i na związek i na przygodę.

  12 listopada 2018 at 14:24 - Odpowiedź
  • Adept
   Adept

   No tak, to tez by cos powiedzialo, ale akurat tego nie bedę ujawniał. To moja tajemnica zawodowa.

   12 listopada 2018 at 14:42 - Odpowiedź
 2. Avatar
  dr Lubicz

  „Ci podrywacze chcą tylko poruchać, po to jest to całe PUA!” – nie tylko chcą ale i POTRAFIĄ! W przeciwieństwie do sfrustrowanych przegrywów, którym zostają jedynie pornole jako namiastka tego, co dla PUA jest codziennością. Co niby jest złego w seksie i procesie, który do niego prowadzi skoro sprawia to radość obu stronom? Przecież kobiety też się lubią zabawić i uwielbiają być uwodzone ale niekoniecznie chcą od razu zakładać rodzinę z zaliczonym facetem. Przygoda to jedno a związek to drugie – niektórym trudno zrozumieć nawet coś tak prostego.

  12 listopada 2018 at 16:25 - Odpowiedź
 3. Avatar
  Popek

  Nie zgodzę się co do poradnika o milfach. W zdecydowanej wiekszosci takich relacji, chodzi głownie o seks, a nie o związki. Obie strony doskonale wiedzą, o co chodzi i na seksie się zazwyczaj kończy. Dałbym tu nawet 80:20 dla playboów

  14 listopada 2018 at 18:01 - Odpowiedź
  • Avatar
   krobot

   Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem, ale całkowicie zgadzam się z popkiem

   14 listopada 2018 at 19:24 - Odpowiedź
  • Avatar
   Byku

   Co do modelek i dziesiątek też mam mieszane uczucia. Raczej mało kto chciałby być w związku z kobietą, którą każdego dnia próbuje poderwać wielu facetów i to raczej tych lepszych w UWO. Jeśli ktoś myśli o związku z modelką, to albo jest supermistrzem (jak pewnie Adept) albo ma za mało wyobraźni, żeby sobie uświadomić, że są na świecie faceci z lepszą grą, niż jego (jak pewnie Adept) – i oni nie zawahają się jej użyć w kontakcie z tą przysłowiową dziesiątką.
   Ale nie znam tego e-booka, więc to tylko moja luźna refleksja…

   21 listopada 2018 at 10:04 - Odpowiedź
   • Adept
    Adept

    Na pewno jest trudniej utrzymać taki związek, ale tez nie demonizujmy tego tematu 🙂

    21 listopada 2018 at 13:02
 4. Avatar
  Paweł

  Kiedy można się spodziewać JOBK 2019?

  21 listopada 2018 at 15:21 - Odpowiedź

Wyślij komentarz

Your email address will not be published.

9

Lat blogowania

25

Napisanych poradników o relacjach i pewności siebie

+100

Nagranych filmów z tematyki relacji damsko-męskich

+600

Napisanych tekstów na blogu

+150.000

Odwiedzin bloga na miesiąc

"Uwodziciele" 2009, reż. K. Szołajski

WYWIADY W MEDIACH Z "ADEPTEM"

Pobierz Gotową Formułe Uwodzenia Słowami

 • Gotowe Teksty na Rozmowę z Kobietą
 • Triki Seksualnego Dotyku i Kontaktu Wzrokowego
 • Seksualne Wzorce Tekstów na Niedostępną Kobietę
Close this popup

Twój Email Jest Bezpieczny. Nigdy go nikomu nie przekażę

Przeczytaj poprzedni wpis:
ex na plaży
Ex na plaży – Analiza Podrywu # 1-8 (cały 4 sezon)

Zobacz cały 4 sezon "Ex na plaży" w mojej analizie. Odcinki 1-8.  Poprzednie moje analizy (Warsaw Shore i filmy fabularne),...

Zamknij